Tuesday, August 4, 2015

Paskolos kelionėms vasaros pabaigoje

paskolos kelionems
Jei iki vasaros pabaigos tikėjotės sukaupti pinigų kelionei, tačiau to padaryti nepavyko - išeitimi gali būti paskolos kelionėms. Tai nėra ideali išeitis, tačiau gana geras pasirinkimas neturint kitos išeities. Be to, besibaigiantis vasaros sezonas, tai yra, rugpjūčio - rugsėjo mėnesiai, gausus įvairių akcijų ir dėmesio vertų nuolaidų, todėl kelionės kaina nebus labai didelė.
Dažniausiai skolinamasi kelionėms į užsienį. Tai būna poilsinės kelionės į Turkiją, Graikijos salas, Ispanijos pietus ar Šiaurės Afriką (Tunisą, Egiptą ir kt.) Taip pat populiaru skolintis kelionėms ir į egzotines šalis, tačiau tokios paskolos labiau tinka galintiems mokėti didesnes įmokas ir norintiems tikrai išskirtinio poilsio, kurio laukėte ne vienerius metus.
Nepaisant to, kad kelionės paskolos yra gana retai apkalbamos, tai iš tiesų ganėtinai dažna greitų kreditų ir vartojimo paskolų ėmimo priežastis. Taigi, negalvokite, kad elgėtės labai blogai imdami kreditą savo atostogoms - taip elgiasi tūkstančiai žmonių kiekvieną sezoną, nes atostogos daugumai yra labai svarbus, "šventas reikalas". 
Visgi, nusprendus skolintis atostogoms reikėtų suprasti, kad iš karto po jų (nebent imama paskola su atidėjimu) teks mokėti mėnesio įmokas, kurios gali nemenkai apsunkinti Jūsų finansinę situaciją. Svarbu tinkamai įvertinti savo galimybes paskolą grąžinti laiku, vykdyti kitus prisiimtus įsipareigojimus. Dažnu atveju neįvertinama daugybė smulkesnių išlaidų, pvz., mokėjimas už interneto, telekomunikacijų paslaugas ir pan., o vėliau tai susideda į krūvą ir tampa nemenka mokėtina suma, kurią rasti po paskolos įmokos gana sunku.

No comments:

Post a Comment